Корзина
43 отзыва
+3 8(096) 504-52-36
TRW (Німеччина) - TRW Automotive Inc.

TRW (Німеччина) - TRW Automotive Inc.

TRW (Німеччина) - TRW Automotive Inc.
TRW Automotive: історія та концепція майбутнього розвитку.

28.04.16

На сьогоднішній день TRW забезпечує більше 40 виробників автомобілів. Кожен третій автомобіль в Європі і кожен другий в Японії забезпечений компонентами TRW Automotive.

Вся продукція відповідає стандарту вищої якості (відсоток браку менш 0,01%). TRW Automotive Inc - один з провідних постачальників систем активної і пасивної безпеки автомобіля - Safety Leader. В асортимент продукції входять:

·         Гальмівні системи і їх компоненти,

·         Системи рульового управління і їх компоненти

·         Системи підвіски і їх частини

1950-1960 р.р. - результатом злиття компаній Thompson Products, Inc з корпорацією Ramo-Wooldridge в Каліфорнії стало народженням корпорації Thompson-Ramo- Wooldridge - скорочено TRW. Розвивалися нові спеціалізації бізнесу компанії в результаті злиття з Ross Gear and Tool Company. Також отримав розвиток напрямок автомобільної електроніки завдяки злиттю з United Carr в 1965 році. У 1972 році TRW придбав німецьку компанію Repa. У 1989 році TRW почав поставки подушок безпеки і датчиків зіткнення. У 1996 році TRW придбав компанію Magna international і став лідером по виробництву ременів безпеки, повітряних подушок і систем рульового управління. У травні 1999 року придбання LucasVarity plc. зробило компанію TRW провідним постачальником інтегрованих системах управління на світовому ринку авто запчастин. Історичною віхою в історії TRW Automotive в 2003 році стало її придбання інвестиційною групою Blackstone Group. "Угода століття" забезпечила незалежність світового постачальника автозапчастин.

Компанія THOMPSON PRODUCTS - американська компанія, заснована в 1901 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на виробництві кріпильних деталей. У 1958 році, після злиття з американською фірмою RAMO-WOOLDRIDGE Corp, була створена єдина компанія THOMPSON RAMO WOOLDRIDGE (TRW). З цього моменту компанія TRW починає освоювати новий напрямок діяльності - автомобілебудування. Сьогодні TRW є провідним світовим виробником, який поставляє оригінальну продукцію на складальні конвеєри знаменитих автомобільних концернів і високоякісні деталі на всі світові ринки автозапчастин. Виробничі потужності компанії поширені по всьому світу. На складальні конвеєри TRW поставляє деталей підвіски і рульового управління (кермові механізми, важелі підвіски, кульові опори, кермові тяги і їх наконечники, стійки стабілізатора), гальмівних систем (гальмівні колодки, гальмівні диски, гальмівні супорти і циліндри, вакуумні підсилювачі гальм, головні гальмівні циліндри і циліндри зчеплення), моторних деталей (клапани і їх, "сухарі" клапанів), систем безпеки і контролю (подушки і ремені безпеки, різні датчики). На вторинному ринку запчастин під маркою TRW представлені деталі підвіски і рульового управління, деталі гальмівної системи, вироблені TRW, поставляються під маркою LUCAS, а деталі моторної групи (клапани та їх компоненти) поставляються компанією "Federal Mogul" на підставі ліцензії, отриманої від TRW. Якість всієї продукції виробленої TRW підтверджено міжнародними сертифікатами якості.

За більш ніж 100 років свого існування компанія TRW створила орієнтири якості, принесла інновації на ринок і завоювала репутацію в області безпеки і довговічності.

Знаходячи баланс між мудрістю досвіду і новаторським духом, вродженим розумінням і передовими дослідженнями, тепер TRW може запропонувати величезний асортимент всесвітньо визнаних продуктів і послуг.

У довгої історії TRW багато ключових дат. У 1908 році вони зробили перші дерев'яні колеса для легендарного Ford Model T, а вже двадцять років по тому створили стоянкове гальмо для цієї компанії. До 1939 року розробляли стандартне обладнання гідравлічних гальмівних систем, а в 1952 році TRW спроектували вбудований рульової підсилювач для Chrysler New Yorker.

Протягом 60-х і 70-х років TRW випустила широкий спектр передових продуктів в області безпеки, наприклад, антиблокувальну гальмівну систему (ABS) з електронним керуванням і підсилювач рульового управління для механізму шестерня-рейка. У 80-х і 90-х вийшли друком передові рішення, такі як система дистанційного управління замками і ABS на всіх колесах для GM.

У 21-му столітті досягнення та інновації компанії TRW відбили все більш ускладнюється автомобільний світ з його перевагами підвищеної безпеки, продуктивності і ефективності, в повній мірі використовуючи новітні матеріали, електроніку і програмне забезпечення. Сьогодні TRW є світовим лідером в області автомобільних технологій, виробляючи один з найширших асортиментів пристроїв активної і пасивної безпеки, від передових систем утримання в смузі до класичних барабанних гальм. Автомобілі завтрашнього дня будуть як і раніше формуватися новаторським духом TRW і їх багатою спадщиною.

Компанія TRW Aftermarket поставила перед собою завдання стати провідним світовим постачальником деталей, що відповідають за безпеку автомобіля, і пов'язаних з ними послуг.

Завдання TRW стати провідним світовим постачальником деталей, що відповідають за безпеку автомобіля, і пов'язаних з ними послуг із завоюванням власної великої частки на ринку, що є свідченням довіри клієнтів до компанії.

Мета - клієнти, які, думаючи про якість, надійність, ефективність та інноваційність, думають про TRW Aftermarket.

TRW - інноваційна і націлена на майбутнє компанія, діяльність якої будується на індивідуальному підході до потреб клієнтів. Якість - основа всього, що вони пропонують: деталей, послуг і технічної підтримки.

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380 (96) 504-52-36
  +380 (66) 658-45-13
  +380 (63) 700-58-12
 • Контактное лицо:
  Дмитро Вікторович
 • Адрес:
  ул. Курчатова, Ровно, Ровненская область, 33018, Украина
 • Email:
  tov_avtoogo@ukr.net
Карта