Корзина
43 отзыва
+3 8(096) 504-52-36
BOSCH (Німеччина) - Bosch Group- світова популярність і незмінна якість

BOSCH (Німеччина) - Bosch Group- світова популярність і незмінна якість

BOSCH (Німеччина) - Bosch Group- світова популярність і незмінна якість

28.04.16

Bosch Group (Бош) - високотехнологічна корпорація заснована Робертом Бошем в Штутгарті (Німеччина) в 1886 році. На даний час Bosch Group є найбільшим в світі постачальником автомобільних компонентів, і поставляє запчастини практично для кожного автовиробника. Bosch Group включає в себе більше 275 дочірніх компаній.

Історія компанії BOSCH почалася в 1886 році, коли інженер-електрик Роберт Бош відкрив у Штутгарті «Майстерню точної механіки і електроніки». З самого початку діяльності компанії її головним пріоритетом залишилася підтримка якості продукції, що виробляється на вищій планці, що повністю відображалося в девізі підприємства «Краще втратити гроші, ніж довіру клієнтів». Крім того, одним з основних питань, що вирішуються Робертом Бошем, було питання здоров'я і працездатності його штатних робітників. У 1906 році був введений восьмигодинний робочий день, а в 1910 - скорочений день в суботу. Після проголошення девізів «Продавати краще з кращого» і «Задоволення ваших партнерів по бізнесу набагато важливіше хвилинної вигоди» Бош став дуже шанованою людиною в діловому колі. Бош вірив в те, що бізнес повинен складатися на взаємній довірі партнерів і виробництві якісного товару.

 Автомобільний напрям компанія BOSCH почала освоювати в 1930 році, випустивши перший дизельний паливний фільтр. У 1936 році був представлений перший автомобіль марки Mercedes, оснащений рядним ПНВТ (паливний насос високого тиску) виробництва BOSCH. У 1962 році був випущений перший розподільний ПНВТ, а в 1986 - EDC ПНВТ з електронним управлінням.

Початок 90-х років був ознаменований для компанії виробництвом систем PDE (насос-форсунка) і PDL (насос-трубопровід-форсунка), а також в цей період був випущений радіально-поршневий розподільний насос VP44. У 1997 році компанія BOSCH представила CR - систему Common Rail. На сьогоднішній день паливні системи високого тиску виробництва BOSCH встановлюються на автомобілі Volkswagen. Незважаючи на те, що автомобільний напрям діяльності BOSCH є найменш відомим, на поставку автозапчастин на конвеєри автовиробників і продаж їх на вторинний ринок припадає 70% обороту компанії. Запчастини BOSCH в багатьох країнах користуються великою популярністю, як серед професіоналів, так і серед автолюбителів. До основних факторів, які дозволяють компанії BOSCH завжди залишатися на вершині успіху, відносяться:

-          постійний пошук і впровадження інноваційно-технічних рішень,

-           розширення асортименту пропонованих автозапчастин,

-          бездоганну якість і надійність продукції,

-          повний спектр післяпродажних послуг.

У напрямку діяльності «Автомобільні запчастини та супутні товари» компанія BOSCH виробляє такі види продукції: акумулятори, бензинові уприскування, дизельні уприскування, свічки запалювання, високовольтні дроти,  фільтри, щітки склоочисника, світлотехніка, стартери-генератори, приводні ремені, гальмівні системи, аудіосистеми  і акустичні сигнальні пристрої.

В даний час, Bosch є лідером в таких спеціалізованих областях, як антипробуксовочна система (ASR), система регулювання тягового зусилля (TCS), електронна система стабілізації (ESP), автомобільна електроніка (центральний замок, замки дверей, приводи вікон і сидінь), кисневі датчики, паливні форсунки, паливні насоси, ПНВТ (паливний насос високого тиску для дизельних двигунів). Також Bosch виробляє вентилятори охолодження двигуна та інші автозапчастини. 

Продукція компанії BOSCH проводиться на 290 підприємствах, які розташовані в багатьох країнах світу. Кількість працівників компанії BOSCH становить понад 280 тисячі осіб. А річний обсяг продажів - близько 45 млрд. євро.  

Близько 60% обсягу продажів компанії Bosch припадають на автомобільну індустрію. Бош винайшов перший магнето, що був системою запалювання для перших двигунів внутрішнього згоряння. Бош також винайшов антиблокувальну гальмівну систему (ABS). 

Водії і фахівці станцій техобслуговування в більш ніж 120 країнах світу довіряють високому рівню якості продукції та сервісного обслуговування компанії Bosch. Більше 50 виробників автомобілів довіряють якості Bosch, встановлюючи на конвеєрі запасні частини і системи компанії Bosch: Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroеn, Daewoo, DAF, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Honda, Hyundai, Iveco, Jaguar, John Deere, Kia, Lada, Lamborghini, Lancia, MAN, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Scania, Seat, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, VW.

Предыдущие статьи
Контакты
 • Телефон:
  +380 (96) 504-52-36
  +380 (66) 658-45-13
  +380 (63) 700-58-12
 • Контактное лицо:
  Дмитро Вікторович
 • Адрес:
  ул. Курчатова, Ровно, Ровненская область, 33018, Украина
 • Email:
  tov_avtoogo@ukr.net
Карта